Ultrawydajne.

5 lat gwarancji na wszystkie pompy.

W ofercie marki Viola znajduje się 10 modeli w tym 6 z serii Vamos M (monoblok) i 4 z serii Vamos S (Split) o mocach 8, 11, 16, 17, 21 i 33 kW.

Naszym klientom oferujemy bufory/zasobniki, opcję zakupu niezbędnych akcesoriów do montażu, a także możliwość kompleksowego montażu.

Technologicznie – TOP

Najnowsze technologie zastosowane w pompach mono Viola gwarantują bezproblemowe użytkowanie nawet w bardzo trudnych warunkach.

Bezpieczeństwo

5 lat gwarancji  na pompę ciepła dostępna w Polsce.

Wyeliminuj ryzyko zatrucia lub zaczadzenia.

Kompletna

W pompach ciepła Vamos znajdują się najlepsze komponenty, które gwarantują bezawaryjną pracę na lata. Mitsubishi Inside, pompa obiegowa Wilo, grzałka 3kW.

Nie przepłacaj – zaoszczędź.

 

Oszczędność

Przy tak szybko wzrastających cenach energii, rosnącej inflacji i cieżko dostępnym surowcom do tradycyjnego grzania, zwrot z inwestycji jest niemalże natychmiastowy.

Oszczędzaj nawet 90% rocznie z fotowoltaika.

Komfort

Cicha praca urządzenia, możliwość zdalnego sterowania z dowolnej odległości, serwis dla klientów drzwi-drzwi, a także wsparcie dla instalatora i bezproblemowe reklamacje.

Nie szukaj, nie dźwigaj, i nie trać pomieszczenia na skład.

5 LAT GWARANCJI

Gwarancja absolutna na wszystkie jednostki

Sztuka to detale.

Najbardziej zaawansowana pompa.

Inwerterowa technologia w urządzeniach Viola wpływa znacząco na zmniejszenie zużycia prądu, co wiąże się ze znacznym obniżeniem kosztów chłodzenia i ogrzewania domu. Zastosowanie jej przekłada się na bardzo cichą pracę urządzeń oraz błyskawiczne osiąganie pożądanych temperatur.

Dzięki zastosowaniu solidnych, wytrzymałych i odpornych na wysokie ciśnienia materiałów – sprężarki w pompach Viola są niezawodne.

Szeroki zakres pracy

Od -25°C do 43°C temperatury powietrza zewnętrznego
oraz do 65°C temperatury czynnika grzewczego

Cicho sza…

Wysoka wydajność sprężarek Mitsubishi w pompach ciepła Viola zapewnia najwyższy możliwy do uzyskania poziom efektywności (56 dB). Autorska konstrukcja pozwala zminimalizować wibracje ruchomych elementów, dzięki czemu poziom hałasu obniżony jest do minimum.

Klasa sama w sobie.

Najwyższa klasa energetyczna A+++

Wysokie współczynniki pompy ciepła Viola spełniają warunki programu Czyste Powietrze, zaś wysoka klasa efektywności energetycznej pozwala sięgnąć nie tylko po dofinansowanie, ale przynosi również korzyści w postaci niskich rachunków w trakcie użytkowania.

Karta Katalogowa

Pobierz dokumentację techniczną pomp.

Pobierz

Katalog produktów

Pobierz katalog pomp ciepła Viola.

Pobierz

Kontakt
dla firm

Wypełnij formularz
i poczekaj na kontakt.

vamos@viola.pl